آیا شما برای جذب سرمایه برای کسب و کار خود در قالب یک برنامه شتابدهی تخصصی آماده هستید؟
ما به دنبال جذب استارتاپ های خلاق و تیم های قوی با خدمات و محصولات با دوام هستیم.

ما به دنبال کدام استارتاپ ها هستیم؟

راهکارهای فناورانه

استارتاپ هایی با راهکارهای فناورانه و میتنی بر تکنولوژی های دیجیتال از محورهای اصلی تمرکز شتابدهی ما هستند. ما در مورد SaaS، برنامه های کاربردی، تحلیل، بات ها، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، بلاکچین و ... تکنولوزی های نامحدود دیگر صحبت می کنیم.راهکارهای داده محور: اگر دیتا جز لاینفک کسب و کار شماست می توانید به هاب فکر کنید. ثبت، ذخیره و تحلیل داده ها برای تصمیم گری بهتر و خلق ارزش بیشتر برای مشتری چیزی است که ما هم مانند شما به آن علاقه مندیم.

تیم قوی و کامل

ما بیش از هر چیز دیگر برای تیم شما ارزش قایل هستیم. ما دنیال تیم هایی هستیم که توانمندی ها و تجربیات تک تک اعضای آن در کنار همدیگر می تواند کسب و کار را شما را فعال نگه دارد. تیم هایی که انفرادی هستند و یا تیم آنها از نظر تخصصی کامل نیست در اولویت اول ما نیستند.

تعهد

از نظر ما این برنامه و کسب و کار شما زندگی ماست. به همین دلیل ما انتظار داریم که حداقل یک نفر از بنیانگذاران تمام وقت در استارتاپ و در محل شتابدهنده هاب فعال باشند و در عین حال ترجیح ما این است که تمام تیم به همین صورت و تمام وقت دردسترس باشند.

فرصت بازار

ما دنبال تیم هایی هستیم که متخصص بازار هدف خود باشند و فرصت های بازار را شکار کنند. این جمله که "ما رقیبی نداریم" کافی نیست!

آموزش پذیر و نقد پذیر

ممکن است در طی دوره بارها به شما گفته شود که اشتباه کرده اید! آیا شما توان تحمل این انتقاد ها را دارید؟ بهترین کارافرینان کسانی هستند که می توانند بازخوردها را دریافت کنند و آنها را برای بهتر شدن به کار بگیرند. بنابراین بهتر است که انتقاد پذیر و آموزش پذیر باشید!

مقیاس پذیری

ما تنها به دنبال مدل های کسب و کار با مقیاس پذیری بالا هستیم. شکی نیست که ما همه کارافرینان استارتاپی را دوست داریم اما این برنامه مناسب راهکارهای فناورانه ای است که قابلیت پیاده سازی سریع و تطبیق پذیری آسان دارند و پایگاه مشتری بزرگ در دسترس آنها است.

مشکلی که ارزش حل کردن دارد

ما انتظار داریم که با تیم هایی رو به رو شویم که حداقل زمانی را برای مصاحبه با مشتریان و ارزیابی شناخت درست از مشکل صرف کرده باشند و بتوانند به ما و خودشان ثابت کنند که مشکلی که شناسایی کرده اند ارزش حل کردن داشته است و همچنین زمان درستی را برای حل آن انتخاب کرده اند!
با هاب شتاب بگیرید!

فرآیند جذب

پروفایل خود را بسازید

گام اول در تکمیل فرم ثبت نام ما با ساخت پروفایل یکی از بنیانگذاران اصلی پایان می یابد.

ثبت نام کنید

در گام های بعدی از تکمیل فرم ثبت نام، شما فرصت معرفی کسب و کار خود و تیم خود را دارید. پیشنهاد ما به شما این است که این بخش را به دقت هر چه تمام تر تکمیل کنید.

ملاقات آفلاین

در گام اخر ما از شما می خواهیم که کسب و کار خود را برای ما در قالب یک فایل پرزنت و یک ویدئوی پرزنت از خودتان و دموی کسب و کارتان برای ما معرفی کنید. این فایل ها تاثیر زیادی در آگاه کردن داوران ما از تیم و قابلیت های کسب و کار شما دارد.

ملاقات در رویدادهای عمومی

ما تلاش می کنیم از تمام تیم هایی که شاخص های اولیه اعلام شده را دارند در رویدادهای عمومی دعوت کنیم و با ایشان ملاقات کنیم و به صورت حضور ی و از نزدیک با آنها گفت و گو کنیم. ما معتقدیم که همیشه ناگفته های زیادی در ملاقات حضوری به مرحله طرح و گفتگو می رسد.

مصاحبه

مصاحبه ها بر اساس یک روند نزولی شکل می گیرد و با تکمیل ظرفیت مصاحبه، با باقی استارتاپ های هدف برای دوره های بعدی مصاحبه خواهد شد. ما سعی می کنیم برای تنظیم جلسات با تمام استارتاپ ها طبق برنامه زمانبندی مشخص تماس بگیریم. منتظر تماس ما باشید!

انتخاب نهایی

برای انتخاب نهایی از تیم های منتخب دعوت می شود که برای داوری نهایی بار دیگر طرح خود را در رقابت با طرح های دیگر برای تیم داوری ما ارائه کنند. ما انتظار داریم که فینالیست ها، حداقل ارائه قابل قبول برای یک سرمایه گذار را ارائه کنند و بتوانند به پرسش های تیم داوری پاسخ های مناسبی را ارائه کنند.

آیا فکر می کنید که برنامه شتابدهنده هاب مناسب کسب و کار شماست ؟