شتابدهنده هاب

هاب اولین شتابدهنده مراحل ابتدایی رشد (Early Stage) است، شتابدهندهی خصوصی همراه اول، بزرگترین اپراتور تلفن همراه ایران، که با حمایت مستقیم دانشگاه شهید بهشتی فعالیت میکند.
ما بر این باوریم که اکوسیستم موجود نیازمند تغییراتی است تا متضمن پرورش و رشد بهترین استارتاپها و خلق ارزش برای سرمایهگذاران باشد. با این نگاه، ما در هاب برنامهای منحصر به فرد ارائه می کنیم که به مانند پلی دنیای استارتاپها و سرمایه گذاران را به موثرترین شیوه به هم متصل کند. و در این مسیر تمرکز خود را بر مشارکت با تیمهای قوی و پرانگیزه که محصولات و خدمات خلاقانه و با کیفیت جهت عرضه به بازار دارند و یا به بازار عرضه کرده اند، قرار داده ایم.

خدمات

ما به استارتاپ های خود مجموعه ای از خدمات و مزایا ارائه می کنیم که بخشی از آن در اینجا اشاره شده است.

خدمات حقوقی و حسابداری

شما با تیم خود به ما می پیوندید و ما با تیم خود تیم شما را کامل می کنیم. شما در کنار ما با همکاران تجاری ما در بخش های حقوقی و حسابداری در تماس خواهید بود می توانید از خدمات با تخفیف ویژه آنها استفاده کنید.

منتورینگ

ما برای کسب و کار شما، افراد مناسب را در زمان مناسب پیدا می کنیم تا آنچه را که دقیقا به آن نیاز دارید در اختیار شما قرار دهند. شبکه منتورهای ما در زمینه کاری خود متخصص هستند و دنیای جدیدی از تجربیات را به روی شما باز می کنند.

دوره 9+3

ما یکی از بلندترین دوره های شتابدهی را به واسطه نوع متقاوت برنامه شتابدهی خود ارائه می کنیم. طولانی بودن این دوره به این معنی است که شما می توانید روی پشتیبانی و حمایت ما برای نفوذ در بازار و یا توسعه آن، ورود به چالش های جدید و ایجاد ارزش های بیشتر، در تمام طول دوره و تا زمان ارائه برای سرمایه گذار جدید حساب کنید.

وام قابل تبدیل به سهم

در صورتی که شما برای بقا تا رسیدن به پایداری مالی و یا اخذ سرمایه از سرمایه گذاران جدید نیاز به سرمایه نقدی مضاعفی داشته باشید، می توانید تا سقف 3 میلیارد ریال در قالب وام قابل تبدیل به سهام روی ما حساب کنید.

سرمایه نقدی

ما بر روی استارتاپ های متخب خود تا سقف 7 میلیارد ریال در قالب افزایش سرمایه سرمایه گذاری نقدی خواهیم داشت. در این مسیر شفافیت در فرایند تصمیم گیری یکی از ارزش های اصلی ما خواهد بود چرا که ما می خواهیم بخشی از تیم شما باشیم.

آموزش

خیلی دور از ذهن نیست اگر بگوییم که در زمانی که ما و شما در کنار هم هستیم مانند این است که شما در حال گذراندن یک دوره کوتاه MBA هستید! ما در این بازه سعی می کنیم تا بهترین و به روز ترین روش های توسعه و بهینه کردن کسب و کار، استراتژی های جذب و نگهداشت مشتری، اصول مدیریت پروژه های پر ریسک و شیوه های توسعه محصول و خدمات را به شما آموزش دهیم.

ارتباط با سرمایه گذاران

در تمام طول دوره سعی ما بر آن است که شما را با زبان سرمایه گذاران آشنا کنیم و این کار را با برقرار کردن ارتباط موثر در طول دوره بین شما و سرمایه گذاران احتمالی محقق می کنیم.
کارآموزی دانش آموزان: به واسطه حضور نزدیک دانشگاه در کنار ما، به منبع عظیمی از استعداد و خلاقیت دسترسی خواهید داشت و که به شما در جذب نیروهای جوان و با انگیزه کمک خواهد کرد.

برنامه ها و خدمات بیشتر: چیزی بیشتر از کار!

  • 9 ماه فضای کار و اتاق جلسات رایگان در خوش آب و هوا ترین نقطه شهر
  • اینترنت با سرعت و حجم بالا
  • کافی شاپ و تنقلات
  • فضای سرگرمی و استراحت
  • دسترسی به جامعه جوان دانشگاهی
  • رویدادها و ساعت های دورهمی تخصصی و شبکه سازی

سوالات متداول

01
چه زمانی در برنامه شتابدهی هاب ثبت نام کنیم؟
شما می توانید در تمام طول سال در برنامه شتابدهی هاب شرکت کنید. اما زمانی که ظرفیت جذب سالانه ما تکمیل شد، در ایمیلی به شما اعلام می کنیم که چه زمانی درخواست شما بررسی می گردد.
02
دوره 9 +3 چیست؟
برنامه شتابدهی ما در 7 گام خواهد بود: 1. گزینش، 2.تطبیق 3. اعتبارسنجی 4. توسعه و ساخت 5. شبکه سازی و گسترش 6. ارائه برای سرمایه گذار 7. جذب سرمایه جدید . ولی چرا ما به آن 9+3 می گوییم؟ در بازه 9 ماه ابتدایی شما نشان می دهید که در مسیر موفقیت می توانید پایدار بمانید و در سه ماه انتهایی ما در کنار شما برای نشان دادن هر چه بهتر نتیجه فعالیت های شما به سرمایه گذاران احتمالی تلاش می کنیم. بعلاوه در این سه ما تمرکز اصلی کسب و کار شما بر نگهداشت مشتریان کلیدی و نگهداشت هرچه بهتر آنچه که ساخته اید خواهد بود. در واقع این سه ماه دراماتیک ترین دوره کسب و کار مدعی خود را تجربه می کنید!
03
آیا لازم است که تیم ما حتما در محل شتابدهنده هاب استقرار پیدا کند؟
خیر. لزوم استقرار شما در محل شتابدهنده هاب با توجه به میزان بلوغ کسب و کار شما و نوع نیازمندی های شما برای رشد بهتر بستگی دارد. پس از بررسی درخواست شما، استقرار تمام و یا بخشی از تیم شما و یا برنامه حضور شما در شتابدهنده هاب، به شما اعلام خواهد شد.

آیا فکر می کنید که برنامه شتابدهنده هاب مناسب کسب و کار شماست ؟

شبکه همکاران

سرمایه گذاران

شبکه سرمــایه گــــذاران هـاب، در طول دوره شتابدهی، استارتاپ ها را در مســــیر دستیابی به موفقیت های آتــــی همراهی می کنند.

همکاران تجاری

شبکه همکاران تجاری هاب، در طول دوره شتابدهی با ارائه خدمات ارزان قیمت، دستیابی سریع تر استارتاپ ها به اهدافشان را فراهم می کنند.

منتورها و مربیان

شبکه مربیان و منتورهای هاب در کنار استارتاپ ها، با شکافتن راز و رمزهای عبور از چالش ها، استارتاپ ها را سمت موفقیت هدایت می کنند.

110
تعداد همکار تجاری
491
تعداد سرویس ارزش افزوده
491
تعداد سرویس ارزش افزوده
245
تعداد استارتاپ تحت حمایت